Registrácia ukončená

Meno Priezvisko Ročník Kategória Klub
Majo Dudáš 1999 U16 Chlapci HK Rozlomity
Rebeka Novotná 2003 U12 Dievčatá HK Rozlomity
Majka Urbinová 2001 U14 Dievčatá HK Rozlomity
Rebeka Rešteiová 2001 U14 Dievčatá HK Rozlomity
Zorka Scholtzová 2007 U10 Dievčatá HK Rozlomity
Timea Szalontayová 1999 U16 Dievčatá HK Rozlomity
Matúš Szalontay 2003 U12 Chlapci HK Rozlomity
Peter Matejíček 1999 U16 Chlapci HK JamesZH
Jakub Fábric 2003 U12 Chlapci lezecká akadémia
Martina Buršíková 2006 U10 Dievčatá lezecká akademia
Pavel Kratochvíl 2000 U16 Chlapci Lezecká akadémia, MKŠK Modra
Sofia Ďurková 2005 U10 Dievčatá Lezecka akademia
Lýdia Baranovičová 2002 U14 Dievčatá HK Prometeus Handlová
Emma Schniererová 2002 U14 Dievčatá HK Prometeus Handlová
Laura Šebestová 2003 U12 Dievčatá HK Prometeus Handlová
Martin Minárik 2000 U16 Chlapci HK Prometeus Handlová
Peter Kuric 2001 U14 Chlapci HK Prometeus Handlová
MARTIN MATÚŠEK 2006 U10 Chlapci Stienka Tatranska Lomnica
MATÚŠ MATÚŠEK 2005 U10 Chlapci STIENKA Tatranská Lomnica
Tristan Sykora 2006 U10 Chlapci lezecká akademia
Martin Michalka 2004 U12 Chlapci stienka Tatranska Lomnica
Viktor Kotuliak 2004 U12 Chlapci Lezecká akadémia
Katarína Cáderová 2000 U16 Dievčatá
Timotej Kopča 2002 U14 Chlapci HK JAMES ZH
Katarína Konôpková 2000 U16 Dievčatá HK JAMES ZH
Daniel Bača 2001 U14 Chlapci HK JAMES ZH
Ivan Šulek 1999 U16 Chlapci JAMES Junior Team
Lenka Furdikova 2000 U14 Dievčatá ASA Banska Bystrica
Tomas Zachar 2004 U12 Chlapci ASA Banska Bystrica
Beruska Zacharova 2006 U10 Dievčatá ASA Banska Bystrica
Max Patterson 2004 U12 Chlapci ASA Banska Bystrica
Oliver Doskocil 2006 U10 Chlapci ASA Banska Bystrica
Milan Plzák 1999 U16 Chlapci Stienka Tatranská Lomnica
Andrej Krajč 2000 U16 Chlapci JAMES Junior Team
Turčániková Lea 2001 U14 Dievčatá T2 Boulder Team
Adriana Mojžišová 2002 U10 Chlapci T2 Boulder Team
Emma Nováková 2005 U10 Dievčatá T2 Boulder Team
Mato Hudák 2002 U14 Chlapci T2 Boulder Team
Miško Duplinský 2001 U14 Chlapci T2 Boulder Team
Katka Tomková 2003 U12 Dievčatá T2 Boulder Team
Katka Válekov 2004 U12 Dievčatá MKŠK Modra
Matúš Válek 2002 U14 Chlapci MKŠK Modra
Lea Kovárová 2004 U12 Dievčatá MKŠK Modra
Kristína Jurkáčková 2003 U12 Dievčatá MKŠK Modra
Anna Lackovičová 2002 U14 Dievčatá MKŠK Modra
Mária Terézia Macinská 2001 U14 Dievčatá MKŠK Modra
Martina Lišková 2001 U14 Dievčatá MKŠK Modra
Martina Lišková 2001 U14 Dievčatá MKŠK Modra
Martina Lišková 2001 U14 Dievčatá MKŠK Modra
Lenka Bacigálová 2001 U14 Dievčatá MKŠK Modra
Franco Kubín 2001 U14 Chlapci MKŠK Modra